O Nas

Sprawdź nasze najlepsze oferty

Najwyższe standardy

Poszukując nowych rozwiązań łączących potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych stworzyliśmy świat apartamentów Goodnight Warsaw. Najlepsza lokalizacja i wysoki standard wyposażenia mieszkań to nasz priorytet a konkurencyjna cena sprawiają iż jesteśmy doskonałą alternatywą dla najlepszych hoteli.

Fachowa Obsługa

W czasie pobytu w apartamentach Goodnight Warsaw zapewniamy wszystkim gościom opiekę naszego pracownika, który będzie służył pomocą i radą. Jeśli zdecydują się Państwo na dłuższy pobyt zaproponujemy korzystny rabat. Dodatkowo możemy zaproponować odbiór z lotniska oraz obsługę przewodnika.

Rezerwacje Na Życzenie

Ponadto na życzenie zrobimy zakupy przed Państwa przyjazdem, zarezerwujemy stolik w restauracji czy bilet na koncert lub do teatru. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych gości proponujemy wiele możliwości rezerwacji: online, telefoniczną lub mailingową.

O Warszawie

Warszawa ma do zaoferowania tysiące miejsc czekających na odkrycie: dziesiątki muzeów, teatrów, zabytków, barów, dyskotek, obiektów sportowych. Warszawa jest miejscem gdzie spotyka się kultura, rozrywka i atrakcje turystyczne. W stolicy mieszczą się siedziby światowych koncernów, wiele renomowanych placówek edukacyjnych i kulturalnych. Warszawa zachwyca coraz liczniej przybywających tu turystów i ludzi biznesu swoją ekspansywnością i otwartością na nowości.